VIP EVENTY

Užite si výnimočné VIP eventy v parfumériách Douglas, počas ktorých vás čaká veľa výnimočných zážitkov! Tešiť sa môžete na líčenie a poradenstvo v starostlivosti o pleť od najlepších medzinárodných a slovenských vizážistov celosvetovo známych značiek, pohárik šampanského a príjemné pohostenie. Nesmú chýbať luxusné darčeky k nákupu a špeciálne ponuky. Objednajte sa už dnes na ten najzaujímavejší VIP EVENT práve pre vás! Zvoľte vašu obľúbenú predajňu Parfumérie Douglas, termín a pokračujte v rezervácii.

Vip deň so značkou TOM FORD BEAUTY

Parfuméria Douglas si Vás dovoľuje pozvať na VIP deň s novou exkluzívnou značkou TOM FORD BEAUTY. Objavte kolekciu luxusných rúžov Tom Ford v 9 farebných kombináciách v krémovej alebo matnej textúre, s ktorými budú Vaše pery dokonalé. Make-up artista značky Vám predstaví produkty tejto luxusnej značky a vyberie ten správny odtieň rúžu. Navyše sa môžete tešiť na luxusný darček k nákupu.
Zobraziť termíny
19. 10.
11:00 - 19:00
Bratislava Aupark

EXKLUZÍVNE VIP DNI SO ZNAČKOU URBAN DECAY

Navštívte Parfumériu Douglas a zažite jedinečný VIP deň so značkou Urban Decay, počas ktorého sa Vám budú venovať make-up artistky a predstavia Vám jesenné novinky od Urban Decay. Zároveň sa môžete tešiť i na krásne darčeky k nákupu.
Zobraziť termíny
8. 11.
10:00 - 21:00
Bratislava Aupark
9. 11.
10:00 - 21:00
Bratislava Aupark
10. 11.
10:00 - 21:00
Bratislava Eurovea

EXKLUZÍVNY VIP DEŇ SO ZNAČKOU LA MER

Parfuméria Douglas si Vás dovoľuje pozvať na exkluzívne VIP dni so značkou La Mer. Predstavíme Vám jedinečnú novinku transparentný tuhý púder, posledný chýbajúci článok Skincolor. Luxusný, ľahký a doplnený legendárnym Miracle Broth™, transparentný tuhý púder napomáha liečeniu pleti a zanecháva ju dokonalú. Naviac sa môžete tešiť na darčeky k nákupu.
Zobraziť termíny
9. 11.
11:00 - 19:00
Bratislava Eurovea